Menu Zamknij

Opis wizyty

1. Wywiad homeopatyczny:
Rozmowa- dotyczy wszystkich objawów fizycznych oraz samopoczucia, emocji.
Pytam o odczucia fizyczne w ciele, przebyte choroby, urazy fizyczne i psychiczne, traumy, trudne przeżycia, które mogą mieć wpływ na aktualny stan pacjenta.
Rozmowa w gabinecie to element procesu terapeutycznego. Pomagam spojrzeć na problem, który trapi daną osobę z innej perspektywy, ponieważ spojrzenie z innej perspektywy może przynieść ulgę lub rozwiązanie.

2. Badanie na biorezonansie (metodą expresową) w celu zdiagnozowania obecności pasożytów, bakterii, niedoborów witamin i mikroelementów oraz tendencji do osłabienia poszczególnych organów w ciele.

3. W kolejnym kroku zajmuję się analizą wyników badania biorezonansem w połączeniu z analizą z wywiadu homeopatycznego. Przekazuję wyniki, wnioski, spostrzeżenia.
Na tym etapie zajmuję się też propozycją zmiany diety- jeśli jest taka konieczna, uzupełnieniem niedoborów brakujących witamin i mikroelementów.

4. Analiza obciążeń pasożytami, które mogą być sporą przeszkodą w powrocie do zdrowia, proponuję sposoby na usunięcie pasożytów.

5. Dobór leków homeopatycznych do danego etapu procesu terapeutycznego.
Na początku zajmuję się oczyszczeniem homeopatycznym osoby z obciążeń chemicznych oraz emocjonalnych, po tym etapie dobieram lek tzw. konstytucjonalny, który ma za zadanie wzmocnić cały organizm tak żeby nie następowały nawroty dotychczasowych dolegliwości.

6. W ramach wizyty klient otrzymuje leki homeopatyczne do danego etapu leczenia oraz zestaw niezbędnych leków homeopatycznych, które mogą być pomocne na wypadek wystąpienia stanów ostrych. Nie zawsze jest możliwe przewidzenie wszystkich możliwych stanów ostrych u danej osoby, dlatego czasem będzie trzeba dokupić sobie leki homeopatyczne we własnym zakresie.

Kraków, ul. Mikołaja Reja 11/2U

Call Now Button